قوانین و مقررات

استفاده از فروشگاه اینترنتی مستر دیجیتالی(آقای دیجیتالی) به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی مستر دیجیتالی(آقای دیجیتالی)  بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

توجه داشته باشید شرایط و قوانین مندرج در این صفحه، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود

 • فروشگاه اینترنتی مستر دیجیتالی(آقای دیجیتالی) هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 • ضوابط انصراف از خرید اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در این فروشگاه در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، لذا این فروشگاه مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 • در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا مشکلات پیش بینی نشده سایت، مبلغ پرداخت شده طی ۴۸ ساعت کاری به حساب خریدار واریز خواهد شد.
 •   مهلت انصراف از خرید کالاها ۷ روز از زمان خرید میباشد.
 •   انصراف از خرید به کالاهایی تعلق میگیرد که حتی از بسته بندی اصلی فروشگاه  باز و خارج نشده باشد. بدیهی است هر گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته بندی اولیه کالا یا ثانویه ، پلمپ، برچسب، نایلون، وکیوم و…. ضوابط انصراف از خرید را از بین خواهد برد .
 •     درصورت رعایت شرایط انصراف از خرید و پس از هماهنگی با شماره های درج شده در صفحه تماس با ما ، خریدار میتواند نسبت به ارسال کالا از طریق پست پیشتاز و به آدرس درج شده در صفحه تماس با ما اقدام نماید. پس از دریافت کالا توسط این فروشگاه وجه حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت به خریدار مسترد میگردد.
 •    هزینه بسته بندی، ارسال و استرداد کالاهایی که مشمول انصراف از خرید میباشند بر عهده خریدار میباشد.
 •    انصراف از خرید کالا برای مشتریان و مصرف کننده نهایی است و شامل فروش تجاری و همچنین فروش به همکاران نمی باشد.
 •   چنانچه کالای ارسالی با اطلاعات فنی مندرج در سایت مغایرت داشته باشد یا اینکه خصوصیات کالای ثبت سفارش شده با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد، باید حداکثر طی ۲۴ از زمان دریافت کالا به این فروشگاه اطلاع رسانی شود و کالا با هماهنگی واحد فنی و به آدرس مورد نظر این بخش مسترد شود.
 • هزینه ارسال و استرداد کالاهایی که اشتباها ارسال شده باشند بر عهده فروشگاه میباشد.
 • در تمامی مواردیکه تشخیص وجود مغایرت در کالا بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا و از طریق کنترل مشخصات روی جعبه اصلی کالا امکانپذیر باشد، باید کالا در همان حالت و بدون استفاده یا باز کردن بسته بندی اصلی مسترد گردد. لذا لازم است خریدار قبل از باز نمودن بسته بندی اصلی کالا نسبت به انطباق مشخصات کالای دریافتی با سفارش ثبت شده در حد اطلاعات مندرج روی بسته بندی اصلی کالا اقدام نموده و در صورت مشاهده مغایرت قبل از باز نمودن بسته بندی کالا نسبت به هماهنگی با فروشگاه جهت استرداد کالا اقدام نماید.
 • چنانچه مغایرت در خصوصیات باشد بطور مثال اشتباها رنگ دیگری ارسال شده باشدهمچنان لازم است کالا بدون هرگونه استفاده و دستکاری مسترد گردد. بدیهی است چنانچه کالا مورد استفاده قرار گیرد از ضمانت خارج می گردد.

 

ضمانت سلامت سخت افزاری

 • اشکالات یا ایرادات فنی سخت افزاری باید حداکثر ظرف مدت ۷ روز به فروشگاه اطلاع داده شوند. بعد از مدت زمان ذکر شده کالا از ضمانت سلامت سخت افزاری خارج می گردد.
 •    در مورد گوشیهای موبایل مهلت تست سلامت ظاهری و فیزیکی فقط همان روز دریافت کالا و مواردی از جمله ،آنتن دهی و شناخت شبکه، سلامت ال سی دی و تاچ، پذیرش سیمکارت، سلامت در برقراری ارتباط، اینترنت گوشی و شارژ پذیری گوشی حداکثر ۴۸ ساعت از زمان دریافت کالا توسط خریدار میباشد و لازم است در این بازه زمانی از برداشتن تمامی برچسبهای کالا (مثل برچسب روی ال سی دی یا پشت گوشیهای همراه و …) و همچنین نصب گلس روی گوشی خودداری گردد، در غیر اینصورت کالا از شمول مهلت تست سلامت خارج میگردد. بعبارت دیگر برداشتن هر کدام از برچسبهای کالا و یا نصب گلس روی گوشیهای موبایل قبل از پایان ۴۸ ساعت مهلت تست به معنای پذیرش سلامت کامل موارد مذکور در مهلت تست ۴۸ ساعته از سوی خریدار و پایان مهلت مذکور میباشد. موارد فنی دیگر همچنان شامل ۷ روز مهلت تست میباشند.
 • این ضمانت شامل مشکلات سخت افزاری دستگاه بوده و شامل اشکالات فنی و ظاهری مانند شکستن، آب خوردگی، خط و خش، ضربه دیدگی، استفاده و بکارگیری غیر معمول از کالا و کلیه مواردیکه در نتیجه استفاده نادرست از کالا توسط خریدار ایجاد شود، نمیگردد.
 •   لازم بذکر است که هر گونه برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی جعبه اصلی کالا و یا مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت سلامت سخت افزاری را سلب خواهد نمود. لازم است که کالای مرجوعی به گونه ای بسته بندی ثانویه و ارسال گردد که در طی حمل به کالا و بسته بندی اصلی آن هیچ گونه آسیبی وارد نگردد..
 •   مسائلی از قبیل کیفیت ساخت سازنده، عدم پشتیبانی صحیح زبان، آپدیت،نرم افزار و ….. جزء مشکلات سخت افزاری محسوب نمیگردد.
 •  هفت روز مهلت تست سلامت (سخت افزاری) شامل کالاهای گارانتی دار نمیباشد. در مورد این کالاها اقدامات مربوطه باید از طریق شرکت گارانتی کننده صورت گرفته و این فروشگاه تعهدی ندارد.

با توجه به اینکه اولویت  عرضه محصول به مصرف کننده نهایی می باشد. لذا در صورت خرید کالا بصورت عمده یا توسط همکاران و عدم امکان تحویل کالا (با توجه به سفارشات مربوط به مصرف کننده نهایی)، این فروشگاه حق دارد بخشی یا کل سفارش مربوط به  خریداران عمده و همکاران را کنسل و وجه دریافتی را مسترد نماید،این موضوع حتی در صورت پرداخت وجه و یا تغییرات قیمت کالا هیچ گونه حقی برای سفارش دهنده  ایجاد نمی کند.

قوانین و مقررات was last modified: فروردین ۳۰ام, ۱۳۹۸ by adminmdc